Mastercard® Gold

Nadstandard pro všechny, kdo chtějí víc

Pohodlí a bezpečnost jsou pro vás stěžejní? V tom případě je pro vás nejlepší Mastercard Gold. Tato karta v sobě spojuje všechny výhody karty Mastercard a doplňkové pojistné služby, například cestovní pojištění či úplné havarijní pojištění vozidla pronajatého v zahraničí, jakož i další benefity v podobě velice příjemných služeb.

Karta Mastercard Gold umožňuje zvýšení vašeho limitu pro hotovostní platby a zbavuje vás nutnosti skládat kauci v mnoha hotelích a půjčovnách vozidel.

Mnohé úvěrové instituce nabízejí Mastercard Gold v podobě personalizované karty s fotografií. Za nevelký roční paušál obdržíte mimoto další kartu pro rodinné příslušníky a pro svého partnera. Doporučujeme vám poptat se u své banky na různé  atraktivní benefity, spojené výslovně s kartou Mastercard Gold.

Důležité upozornění:

Informujte se u své banky o přesných podmínkách a benefitech nabízených pro karty Mastercard.

Výhody

  • Doplňková pojištění
  • Další atraktivní výhody
  • Přijímána na celém světě
  • Komfortní platební prostředek
  • Nakupujte bezpečně na internetu s Mastercard® SecureCode™

*Stav k: květnu 2014

 

Vydavatelé našich karet

Žádná z karet není vydávána samotnou společností Mastercard. Pokud jste dospěli k závěru, že by se karta Mastercard® Standard, Mastercard® Gold či Mastercard® Platinum měla stát vaším stálým společníkem, můžete se obrátit na svou banku nebo na některou z úvěrových institucí uvedených na následujících stránkách.

Zjistit více

Máte zájem o debetní kartu Mastercard Gold?

Obraťte se na svou banku či družstevní záložnu nebo úvěrovou společnost