World Elite Mastercard®

Jedinečně navrženo s myšlenkou na vás

World Elite Mastercard je víc než jen karta. Jedná se o službu přizpůsobenou vašim potřebám, která vám umožní prožít nezapomenutelné chvíle vašeho života. Kdykoli, ve dne i v noci, kdekoli na světě.

Concierge asistence

Všichni držitelé World Elite Mastercard mohou automaticky využívat výhod služby Concierge asistence, která je k dispozici 24 hodin denně kdykoli v průběhu roku. Nabízí globální pokrytí a zákaznický zážitek ve standardu Elite:

  • lifestyle, např. hotelové služby, lístky na různé akce, rezervace v restauracích;
  • cestování, např. rezervace služeb na dovolené, letenky, hotely, půjčení vozu a speciální destinace;
  • každodenní asistence - pomoc s výběrem dárku/květin a jejich dodávkou; 
  • speciální zážitky - kontakty potřebné pro organizaci mnoha speciálních/jedinečných zážitků.   

Vstup do letištních salonků po celém světě

Všichni držitelé karet World Elite mohou automaticky využívat výhod členství v programu letištních salonků Mastercard Lounge, který držitelům umožňuje vstup (není bezplatný a neomezený za všech okolností) do nejméně 500 letištních salonků v rámci globální sítě.

Cestovní pojištění 

Všichni držitelé World Elite Mastercard mohou automaticky využívat balík výhod služeb cestovního pojištění, takže se při cestování mohou cítit bezpečně a vyhledat během svých cest asistenci. Základní nabídka obsahuje pojištění v případě dopravní nehody, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění letu, pojištění léčebných výloh, asistenci v případě mimořádné události a náhradu za hospitalizaci.

Benefit pro pocit jistoty a bezpečí

Poskytujeme alespoň jeden benefit poskytující držitelům karty pocit ochrany a klidné mysli, aby mohli své nákupy provádět s jistotou a v bezpečí. Součástí je oznámení krádeže identity či asistence při obnově identity, oznámení o zneužití a/nebo správě plateb, pojištění ochrany nákupu a záruka best-price, ale i další.

ECR/ECA

Cestujete-li do zahraničí, nouzová náhradní karta (Emergency Card Replacement, ECR) je k dispozici na požádání 7 dní v týdnu, včetně jejího přizpůsobení vašim potřebám a dodání do 75 hlavních lokalit po celém světě v rámci jednoho pracovního dne. Nouzová hotovost (Emergency Cash, ECA) musí být k dispozici do dvou hodin od vydání požadavku.

Navíc podle uvážení vydavatele lze k World Elite Mastercard poskytnout i program Rewards, který držitelům karty umožňuje získat odměnu za nákupy provedené kartou. Tento věrnostní program nabízí zejména body, cashback, letecké míle, ale i jiné.

Letištní salonky

Užijte si exkluzivní začátek cesty v pohodlí letištních salonků na Letišti Václava Havla Praha a na Mezinárodním letišti ve Vídni

Zjistit více

Máte zájem o debetní kartu World Elite Mastercard?

Obraťte se na svou banku či družstevní záložnu nebo úvěrovou společnost