Nakupujte na internetu rychle, jednoduše a zcela bezpečně

Objevte zabezpečený způsob platby kartou

Mastercard SecureCode je ověřovací procedura, která má dále zvýšit bezpečnost vašich nákupů na internetu. Během platby internetový obchod zašle požadavek vaší vydavatelské bance. Ta otevře vstupní okno ve vašem prohlížeči a požádá vás o zadání osobního bezpečnostního kódu (SecureCode), který znáte jen vy.

Obchodník žádné z těchto informací nedostává. Tento bezpečnostní požadavek je plynule integrován do procesu platby a je vyřízen během několika vteřin. Díky zabezpečovací technologii můžete nakupovat rychle a bez obav.

Ověřovací procedura

  • U internetových plateb zadáte číslo karty a osobní údaje jako obvykle. 
  • Internetový obchod zašle  bance požadavek na ověření platby kartou. 
  • Banka otevře vlastní zabezpečený kanál pro identifikaci držitele karty. 
  • Je zadán a ověřen kód Mastercard Secure.
  • Banka potvrdí identitu držitele karty.
  • Nákup je schválen.
Click to play video

Mastercard SecureCode  – Bezpečnost, která uklidňuje

Díky využívání osobního bezpečnostního kódu SecureCode vám Mastercard SecureCode nabízí nejdůmyslnější zabezpečení pro vaše internetové platby.

Identifikace probíhá výlučně mezi vámi a vaší bankou, a to zabezpečeným způsobem. Internetoví obchodníci nemají přístup ani k vaší uvítací zprávě, ani ke kódu SecureCode. V souladu s nejmodernějšími standardy probíhá přenos dat zabezpečeným způsobem a je šifrován. 

Níže najdete podrobnější informace, jakož i jednotlivé fáze platebního procesu.

Naprosto bezpečné nakupování na internetu – kdykoli a kdekoli na světě

Abyste mohli využívat Mastercard SecureCode , zeptejte se ve své bance, zda je vaše kreditní karta vhodná a jak se k této službě máte zaregistrovat.

Váš striktně osobní Mastercard SecureCode je známý jen vám a vaší bance a pro ověřovací požadavek při nákupu na internetu není nutný žádný zvláštní software ani stahování.

Mastercard SecureCode můžete využívat kdykoli, kdekoli na světě a na libovolném počítači se zabezpečeným připojením k internetu. 

Zapojený obchodník

Internetový obchodník používá nebo nepoužívá SecureCode, zjistíte podle toho, zda je logo Mastercard SecureCode uvedeno na domovské stránce internetového obchodu nebo se objevuje na obrazovce v průběhu platby. 

 

 

Mastercard SecureCode doporučují rovněž Trusted Shops, značka kvality pro naprosto bezpečné internetové nákupy.