Lepší způsob placení od Googlu

Aplikace Google Pay vám přináší vše, co při nákupu potřebujete. Dokud nejste připraveni realizovat platbu, uchovává vaše platební údaje v bezpečí na vašem účtu Google. S aplikací Google Pay navíc máte přehled o nákupech, můžete využívat věrnostní body nebo získávat konkrétní tipy, jak ušetřit čas i peníze.

Díky jednoduchému nastavení můžete začít už dnes

Přidat kartu do Google Pay vám zabere jen pár minut. Nejdříve si stáhněte aplikaci z Google Play nebo se podívejte, jestli už ji nemáte ve svém telefonu nainstalovanou. Potom aplikaci otevřete a postupujte podle pokynů. Aplikace Google Pay je dostupná na zařízeních se systémem Android verze KitKat 4.4 nebo vyšší.

Stáhnout aplikaci

Kde lze Google Pay využívat

Platby prostřednictvím aplikace Google Pay přijímají miliony míst po celém světě. Můžete zaplatit kdekoli, kde se platí bezkontaktně.

Najít místa, kde lze platit přes Google Pay

Nakupujte v obchodech bezpečně

Pokud svůj telefon používáte k placení v obchodech, Google Pay s platbou neodesílá skutečné číslo vaší platební karty Mastercard. Místo toho použije číslo virtuálního účtu, které zastupuje informace o vašem účtu a garantuje tak, že jsou vaše údaje z platební karty v bezpečí.

Pro váš klid

Pokud telefon ztratíte nebo vám jej ukradnou, můžete jej odkudkoli zablokovat a vymazat pomocí služby Google Najdi moje zařízení.

Google Pay je ochrannou známkou společnosti Google LLC.