Když každý nákup dokáže něco změnit:
K nezaplacení

 

Plaťte s kartou Mastercard® v prodejnách Mc Pen.
Za každou Vaši platbu darujeme školní jídlo dětem ve Rwandě.

    

V současné době Světový potravinový program s podporou společnosti Mastercard poskytuje výživnou stravu tisícům školáků ve východní Africe.

V mnoha rozvojových zemích jsou školní jídla často jediným pravidelným a nutričně hodnotným jídlem, které děti mají.

Pro rok 2017 plánuje společnost Mastercard rozšířit svou podporu Světového potravinového programu do další země: Rwandy. Spolu s držiteli karet, jako jste právě vy, darujeme částku v hodnotě více než 3,5 milionu jídel tisícům potřebných školáků ve Rwandě, kde podle nedávné nutriční zprávy trpí 43 procent dětí mladších pěti let chronickou podvýživou. Jídla budou obsahovat také lokálně pěstovanou kukuřici a fazole – svými nákupy s kartou Mastercard v prodejnách McPen tedy věnujete dětem nutričně hodnotná jídla, která jim poskytnou dostatek energie a síly pokračovat ve školní docházce a soustředit se na vzdělání. Zároveň podpoříte místní hospodářství a rodinné farmy ve Rwandě.

Společnost Mastercard hrdě podporuje úsilí Světového potravinového programu OSN zahrnout do školního stravovacího programu ještě více dětí a škol ve Rwandě tak, aby děti byly dobře živené a schopné plně využít svůj potenciál.

O dětech

Podívejte se, proč se každý nákup počítá.

Příběhy

Přečtěte si dojemné příběhy devíti dětí, jejichž budoucnost je díky školním jídlům mnohem zářivější.

Přejete si přispět ještě více? Není nic jednoduššího.