Sponzoring

Nejen sport a zábava vyžadují respekt, poctivost a výkonnost; tato slova jsou klíčová také pro firemní kulturu Mastercard.

Díky své spolupráci s exkluzivními partnery Mastercard podporuje vzrušující sportovní klání a atraktivní hudební události, které přitahují velké množství fanoušků a příznivců a nabízejí nezapomenutelné chvíle a vzpomínky.

Mastercard je nadšeným sponzorem Ligy mistrů UEFA, PGA World Tour a cen BRIT Awards a Grammy a je oficiálním partnerem pařížského Disneylandu. Držitelé karet Mastercard  tak mohou využívat jedinečné výhody.

Společnost Mastercard podporuje UEFA

Mastercard International sponzoruje už od roku 1992 Unii evropských fotbalových asociací (UEFA) a její akce, například Mistrovství Evropy a Ligu mistrů UEFA. Mastercard umožňuje fotbalovým fanouškům v řadě zemí světa, aby pomocí svých platebních karet podporovali svůj fotbalový klub a čerpali různé výhody spojené s nákupem vstupenek na sportovní akce, upomínkových předmětů apod.

Spolupráce Mastercard se společností Disney

Společnost Mastercard International podepsala 12. ledna 2011 smlouvu o šestileté podpoře a spolupráci se společnostmi The Walt Disney Company a Euro Disney Associés S.C.A. V rámci této smlouvy bude sponzorovat a propagovat rodinnou zábavu, produkovanou těmito společnostmi v Evropě. Držitelé platebních karet Mastercard a Maestro® zase budou moci využívat výhod spolupráce při návštěvě pařížského Disneylandu a obchodů Disney Store. 

Mastercard je hlavním sponzorem slavných lyžařských závodů v Kitzbühelu.

Společnost Mastercard se stala hlavním sponzorem a oficiálním poskytovatelem plateb během konání Světového poháru v alpském lyžování na Hahnenkammu v Kitzbühelu. Tyto závody jsou v mezinárodním kalendáři zimních sportů známé jako událost roku. Společnost Mastercard, oficiální poskytovatel platebních služeb, na místě nabízí mnoho možností pro pohodlné bezhotovostní a bezkontaktní platby. Od nákupu vstupenek online přes vybrané stánky v cílovém prostoru až po stánky s občerstvením v centru města Kitzbühel budou mít návštěvníci možnost platit bezhotovostně. Jedná se o unikátní službu v rámci zimních sportovních akcí, u nichž se počítá nejenom rychlost při závodu, ale také čekání ve frontách.