Moderní řešení pro veřejný sektor

Řešení Mastercard pomáhají státní správě snižovat náklady, zvyšovat efektivnost, omezovat množství podvodů a korupci a urychlovat společenský pokrok.

Naše globální platební platforma nabízí státním orgánům a dalším veřejnoprávním subjektům bezpečný a pohodlný způsob obsluhy potřeb občanů, souvisejících s platbami, a lidem a firmám bezpečný a pohodlný způsob provádění plateb státním orgánům a veřejnoprávním subjektům.

Snížení nákladů a efektivita

Pomáháme veřejnému sektoru snížit náklady díky zjednodušení postupů a elektronickému zpracovávání platebních transakcí. Prosazujeme účinnost tím, že rušíme stohy papíru, implementujeme inovativní řešení, která zlepší bezpečnost a kontrolu, zjednodušujeme pořizování, správu výplat sociálních dávek a usnadňujeme platby v oblasti městské hromadné dopravy.

Sociální správa

Nabízíme úřadům účinnější a bezpečnější řešení pro výplácení dávek. S naším inovativním řešením debetních a předplacených karet dokážeme maximalizovat effektivitu při výplácení mzdy a příspěvků, důchodů a zaměstnaneckých výhod.

Boj proti šedé ekonomice

Pomáháme státům bojovat proti šedé ekonomice snižováním objemu hotovostních a tedy netransparantních transakcí. Nabízíme různá řešení, jak motivovat společnost k širšímu používání elektronických plateb.

Usnadnění přístupu k finančním službám

Nabízíme produkty a programy, které podporují a zlepšují přístup k finančním službám.

Minimalizace chyb a podvodů

Nabízíme produkty a řešení ke snížení chybovosti a na boj proti podvodům, takže bezpečné platbě nestojí nic v cestě.

Mastercard Center for Inclusive Growth (Centrum Mastercard pro inkluzivní růst)

Empowering people through inclusive economies
Click to play video

Podívejte se, jak děláme z měst lepší místa pro život