Mastercard In Control® pro firmy

Ať už se jedná o nákup inkoustu nebo placení večeře za klienta, Mastercard In Control pro firmy zkvalitňuje transparentnost nákupů. Větší transparentnost poskytuje vaší firmě lepší kontrolu nad utrácením a správu cash flow.

Kontrola dle vašich požadavků

Sestavte každému zaměstnanci personalizovaný profil utrácení, který specifikuje jak, kdy a kde bude moci kartu používat. Lze nastavit maximální částku pro jeden nákup, omezit transakce na specifické kategorie zboží nebo nastavit celkovou částku, kterou lze utratit za určité období. Nastavení profilu utrácení můžete kdykoli změnit, a to ať se nacházíte kdekoli. Překročí-li částka nastavený limit, obdržíte oznámení emailem nebo prostřednictvím zprávy sms.

Bezpečné utrácení

Chcete-li, aby vaši zaměstnanci mohli bezpečně nakupovat a platit online, můžete vytvořit virtuální čísla karet pro zaměstnance s omezeným využitím. To umožňuje uchovat skutečné údaje o kartě v bezpečí, pokud pověříte nákupem přes internet zaměstnance.

Kontaktujte banku, která vydala vaši Mastercard BusinessCard, a požádejte o přidání služby In Control for Business k vašemu účtu.

Click to play video

Zde je zkušenost zákazníka